Wishlista – Rosegal.com

 

Tym razem buszując po sieci trafiłam na kolejny odlotowy sklep z ciuchami 😉 Sklep ten nazywa się Rosegal, i muszę przyznać, że jego oferta wręcz powala. Najbardziej do gusty przypadły mi sukienki w stylu vintage, który jak wiadomo chyba nigdy nie wyszedł na dobre z mody.  Tego typu retro dresses, są po prostu śliczne. Poniżej jedna z sukienek, które podobały mi się najbardziej.

Prześliczna prawda? Jakby żywcem wyjęta prosto ze starego, Amerykańskiego filmu. A wiecie co jest najlepsze? Jej aktualny koszt to 17,65$, czyli ok 64 pln. Biorąc pod uwagę darmową dostawę, jest to pewnie jeden z pierwszych produktów, jakie zamówię.

Nie byłabym sobą, gdybym oprócz sukienki nie wypatrzyła jeszcze torebek i butów 🙂 Zwłaszcza dwa modele torebek przypadły mi do gustu. Większa szara, której zdjęcie możecie zobaczyć zaraz poniżej i mniejsza, biała w kwieciste wzory zaraz pod nią:

 

Jeśli chodzi o buty, najbardziej przypadły mi do gustu, dwie poniższe pary: brązowe i niebieskie.

 

Piękne prawda? Myślę, że kolejną dobrą informacją, jest to, że ciągle trwa wakacyjna wyprzedaż od -33%. Ucieszy was pewnie fakt, że specjalnie dla was mam dodatkowy kod rabatowy na dalsze -10%. Wystarczy w koszyku wpisać: RGEN