Wishlista – Rosegal.com

Tym razem buszując po sieci trafiłam na kolejny odlotowy sklep z ciuchami 😉 Sklep ten nazywa się Rosegal, i muszę przyznać, że jego oferta wręcz powala. Najbardziej do gusty przypadły mi sukienki w stylu vintage, który jak wiadomo chyba nigdy nie wyszedł na dobre z mody.  Tego typu retro dresses, są po prostu śliczne. Poniżej jedna z sukienek, które podobały mi się najbardziej.

Wishlist-Rosegal.com
Thes time while surfing I spotted an awesome shop with clothes 😉 Its called Rosegal and I have to admit I was delighted by the offer. I like very much the dresses in vintage style , which is up-to-date. Below a dress I just adore.

Prześliczna prawda? Jakby żywcem wyjęta prosto ze starego, Amerykańskiego filmu. A wiecie co jest najlepsze? Jej aktualny koszt to 17,65$, czyli ok 64 pln. Biorąc pod uwagę darmową dostawę, jest to pewnie jeden z pierwszych produktów, jakie zamówię.

Nie byłabym sobą, gdybym oprócz sukienki nie wypatrzyła jeszcze torebek i butów 🙂 Zwłaszcza dwa modele torebek przypadły mi do gustu. Większa szara, której zdjęcie możecie zobaczyć zaraz poniżej i mniejsza, biała w kwieciste wzory zaraz pod nią:

It looks like it have been taken out from an old American film and the best thing about it is the price –about 64 PLN and the delivery is for free , so it will be the first thing I would order!

I would not be myself not to choose something more , like a fancy bag and shoes 😉 I liked two types of bags :one gray and bigger and a smaller white bag with floral patterns You can see below.

 

Jeśli chodzi o buty, najbardziej przypadły mi do gustu, dwie poniższe pary: brązowe i niebieskie.

As to the shoes I really like those brown and blue pairs.

 

Piękne prawda? Myślę, że kolejną dobrą informacją, jest to, że ciągle trwa wakacyjna wyprzedaż od -33%. Ucieszy was pewnie fakt, że specjalnie dla was mam dodatkowy kod rabatowy na dalsze -10%. Wystarczy w koszyku wpisać: RGEN

Beautiful , aren t they ?
The most important information is that there is a Summer Promotion up to -33% and to satisfy You more I have a discount code for even -10% more. You only have to write RGEN.