Stylowe Dodatki – Bransoletki De La Kinia

Kolejny słoneczny dzień, kolejna letnia stylizacja można by powiedzieć. Tym razem wraz z Zuzią postawiłyśmy na bardzo prostą stylizacje, za to wzbogaconą ciekawymi dodatkami. Przy doborze poszczególnych elementów, kierowałyśmy się myślą, że przede wszystkim ma luzie, ale z drugiej strony schludnie i ciekawie. Ogrodniczki i biała koszulka niemal dopełniły ubioru, który uzupełniłyśmy tylko czarnymi szpilkami. Nie muszę wam chyba mówić, że wyglądało to aż nazbyt skromnie. Szczęśliwie z pomocą przyszły nam stylowe dodatki.

Stylizacja:
BUTY: GRACELAND
OGRODNICZKI: FBSISTER (NewYorker)
ZEGAREK: MICHAEL KORS
BRANSOLETKI: DE LA KINIA
NASZYJNIK: BUTIK

 

Z pewnością naszyjnik odegrał tutaj dużą rolę ciekawie komponując się z resztą stroju. Bez niego wyraźnie czegoś nam brakowało.

Ogrodniczki i koszulka odsłaniają całe ramiona, i bez bransoletek i zegarka cała kompozycja wyglądała by jakoś smutno. Zdecydowanie w tym przypadku dodatki, okazały się kluczowe.

Czarno złota bransoletka, idealnie komponowała się, ze złotym, bardzo kobiecym zegarkiem.

Same chyba przyznacie, że te złote zawieszki bardzo przykuwają uwagę? 🙂

Z bliska po prostu zachwyca detalami:

Jeszcze parę słów o samych bransoletkach, bo są po prostu cudowne 🙂 Praktycznie od razu się w nich zakochałam jak tylko trafiłam na stronę sklepu De La Kinia. Od razu da się wyczuć, że są to dodatki tworzone z pasją.

Piękne bransoletki z koralików, prawda? 🙂 Cenowo też prezentują się bardzo atrakcyjnie. Ceny są bardzo zróżnicowane – od 19 do 149 pln, także każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo bransoletki można dowolnie łączyć, co też jest bardzo fajną sprawą.

Powyższy zegarek typu Fashion od Michaela Korsa to jeden z moich ulubionych dodatków. Pasuję do większości stylizacji i od razu rzuca się w oczy 🙂