Przenosiny z Bloggera na WordPress!

Kochani!

Czas na zmiany! Jeżeli systematycznie zaglądaliście na mojego bloga (mam nadzieje, ze tak 😊)
to widzicie pewne zmiany jakie zaszły na mojej stronie. Już dawno myslałam nad przejściem z Blogera na WordPressa. W końcu zdecydowałam się na zmianę. Dlaczego?

Chciałam zmienić układ wyświetlania się postów, a w blog spocie było to dość ograniczone jeśli chodzi o ilość motywów. Aby zmienić motyw, który nam się podoba wymagało to od nas  dużo czasu. Za to na WordPresie jest to chwila.
Estetyka jest bardzo ważnym dla mnie elementem bloga. Na WordPresie wygląd jest o wiele ładniejszy i przejrzysty.
Wszyscy znani blogerzy decydują się na przenośny prędzej czy później (niedługo Ja :P) Lepiej zrobić to wcześnie aby mieć mniej do konfiguracji.
Prosty w obsludze. Szybko można znaleźć to czego się szuka.

No i stało się!
WordPress wita 🙂
Jak dla mnie zmiany na blogu są diametralne, bo praktycznie  cały dotychczasowy układ się zmienił. Bardzo mi się podoba nowy wygląd strony.

To zasługa mojego Kochanego męża, który spędził ostatnie godziny na przenosinach bloga 🙂 Jestem mu za to bardzo wdzięczna, bo sama bym się z tym nie uporała, a na pewno nie tak szybko jak on  🙂

Piszcie, komentujcie czy Wam  się podoba ta zmiana😊
Dla tych którzy trafili do mnie przed przenosinami wstawiam zdjęcia strony głównej do porównania.

ZDJĘCIE PRZED 

ZDJĘCIE PO PRZENOSINACH

Jeśli podoba Wam się mój wpis to nad komentarzami fejsbukowymi macie ikonki z udostępnieniem. Serduszko fioletowe daj laika czy Ci się podoba 😊

Ogromną radość mi sprawicie jak polubicie moja stronkę czy na facebooku, google plusie czy isntagramie. Będę szczęśliwa! 🙂 Obiecuje się zrewanżować!