Lista Życzeń: Sukienki z Zaful

Czołem Kochani 🙂 Niedawno odkryłam wspaniały sklep internetowy z fantastycznymi ciuchami w super atrakcyjnych cenach: Zaful. Co więcej zdążyłam już tam nawet złożyć pierwsze zamówienie. 🙂 Także jak tylko zamówienie do mnie dotrze, podzielę się z wami wrażeniami.

No ale o tym później. Co mnie zachwyciło w tym sklepie? Przede wszystkim piękne sukienki, którymi łatwo można wyróżnić się z tłumu. Co najlepsze cenowo też są bardzo przystępne. Na przykład taka oto sukienka:

Ładna prawda? A co najlepsze kosztuję niecałe 8 dolarów. Tak, to nie pomyłka. Powyższa sukienka przy obecnym kursie kosztuję jakieś 28,80 PLN 🙂 Wręcz nie mogę się doczekać, czy sukienki z tego sklepu wyglądają równie pięknie w rzeczywistości jak na zdjęciach.

Inne sukienki typu black white dress.

Czy coś jeszcze przypadło mi tam do gustu? No i tutaj właśnie jest problem, bo jak się okazuję całe mnóstwo rzeczy, a budżet bądź co bądź mam trochę ograniczony, jak chyba każda z nas.

Co na przykład powiecie o powyższej mini? Śliczna prawda? W sam raz do klubu 🙂 Co najlepsze cena i w tym przypadku jest bardzo atrakcyjna i wynosi ok 50 PLN.

No chyba, że ktoś woli coś bardziej kolorowego, ale i wtedy znajdzie coś dla siebie 🙂 Jak myślicie ile kosztuję ta śliczna, kolorowa sukienka? Tutaj też będziecie mile zaskoczone bo koszt zamyka się w 34 PLN.

Wspaniałe prawda? 😀 A na deser mam jeszcze dwie dobre wiadomości.

  • Aby dostawała była darmowa wystarczy dokonać zakupów za więcej niż 30$, czyli ok 110 zł.
  • Cały czas trwa jeszcze letnia promocja, która pozwala oszczędzić dodatkowe 10% na zakupach. Wystarczy użyć kodu rabatowego: ZFEN

Co o tym myślicie? Może któraś z was miała już okazję zrobić zakupy w tym sklepie 🙂 Jeśli tak piszcie śmiało w komentarzach jakie są wasze wrażenia. Ja z pewnością podzielę się swoimi gdy trafi do mnie paczka 🙂